Güvenlik Eğitim Hizmetleri


Güvenlik Eğitim Hizmetleri

Gerek kendi bünyesinde güvenlik departmanı oluşturmuş ve gerekse farklı bir taşeron firmadan güvenlik hizmeti satın alan kurum ve kuruluşlarda görev yapan güvenlik kadrosunun seviye testlerinin yapılması, bilgi potansiyellerinin ölçülmesi, oluşturulan görev tanımlarına yönelik olarak teorik ve uygulamalı eğitimler verilmesi eğitim departmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bahse konu olan eğitimler, genel güvenlik, yangın, ilk yardım başta olmak üzere konularında ayrı ayrı olarak uzmanlaşmış 4 kişilik eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Eğitimler gerek sınıf ortamında gerekse sahada gerçekleştirilmektedir. İletişime büyük önem verilecek, görevin yapılması için gerekli insan ilişkileri becerileri kazandırılacaktır. Profesyonel düzeyin korunması için uygun görülmesi halinde sürekli eğitim operasyonun bir parçası olacak, 6 aylık periyotlarda tekrar edilecek ve tüm güvenlik kadrosunun sorumluluğundaki her görevi ilk günkü motivasyon ile yapabilmesi sağlanacaktır.

Tüm güvenlik kadrosu, iletişim başta olmak üzere genel güvenlik bilgilerini de içeren geniş bir eğitime tabi tutulmaktadır. 2 gün teorik ve 2 gün uygulamalı olmak üzere 4 günlük periyotta tamamlanacak olan eğitim süreci aşağıdaki konu başlıklarını içermektedir.

guvenlik-egitimiguvenlik-egitimi-hovner
Whatsapp Mesajı Gönder
Bize Ulaşın